Skip links

Paulina Srzednicka

Paulina Srzednicka Callibre Yoga joginka Wrocław

O mnie

Jestem joginką, podróżniczką, kobietą z pasją.

Magia jogi urzekła mnie od pierwszego momentu wejścia na matę ponad 10 lat temu dając mi poczucie pełni i jedności z samą sobą.

Zdrowe i silne ciało, pogoda ducha, spokój i harmonia to cechy, które mam mocno ukształtowane w sobie po wieloletniej praktyce.

Jako osoba będąca na nieustannej drodze rozwoju, dokształcam się ciągle pod okiem światowych nauczycieli pogłębiając swoją wiedzę.

,,Jesteśmy jak rzeka, która płynie nieustannie, pełna emocji i uczuć.

Praktyka jogi przyniesie nam stabilność, rozwinie skrzydła niekończących się w nas możliwości i nauczy patrzenia na życie z perspektywy lotu ptaka z harmonią i spokojem w duszy”

Paulina Srzednicka

Praktyka

Długi czas spędzony w Brazylii jako artysta akrobacji cyrkowych nauczył mnie pracy w grupie, kreatywności, dyscypliny i wytrwałości w dążeniu do celu.

Wszystkie lata związane z nauczaniem Aerial Jogi, prowadzeniem warsztatów i podróżowaniem spowodowały, że niosę ze sobą bagaż dużego doświadczenia pracy z ciałem i z ludźmi.

Uwielbiam swój zawód dlatego wkładam dużo energii, serca i entuzjazmu w to, co robię. Otwartość, empatia i radość z życia to cechy, które głęboko cenię w sobie.

Znajomość wielu języków pozwala mi na łatwiejszą komunikacje w różnych miejscach na świecie i przekazanie swojej wiedzy na płaszczyźnie wielokulturowej.

Języki

W mowie i piśmie

polski

portugalski

angielski