Skip links

Aerial Yoga

Mobilne struktury aerial yoga Callibre Yoga

Aerial Yoga

AERIAL JOGA to połączenie tradycyjnych asan znanych z jogi z elementami tańca i akrobatyki. Doskonale uelastycznia nasze ciało, nadaje mu lekkości i gibkości. Pomaga rozciągać mięśnie, wzmocnić ramiona oraz urzeźbić brzuch.

Aerial joga poprawia również naszą równowagę ciała oraz wspomaga naszą orientację przestrzenną.

Dzięki pozycjom odwróconym wykonywanym na chustach bardzo skutecznie odciąża kręgosłup od nadmiernego napięcia w przestrzeniach międzykręgowych. Pomaga pozbyć się napięć, które są szczególnie uciążliwe dla osób pracujących w pozycji siedzącej. Zwiększa zakresy ruchowe i rozwija świadome panowanie nad własnym ciałem. 

Aerial Yoga Oferta

W powietrzu

Uprawianie jogi w powietrzu oddziałuje także na psychikę ćwiczącego. Wykonywanie ćwiczeń w podwieszeniu przez delikatne kołysanie chusty  rozluźnia i relaksuje. Co ważne, joga z użyciem hamaku uczy otwartości na nowe doświadczenia, dodaje odwagi i podnosi naszą samoocenę.

Ćwiczenie nad ziemią wymagają wiary we własne siły, dlatego praktyka Aerial jogi wzmacnia psychicznie, fizycznie i rozwija nas pod względem emocjonalnym.

Co mnie wyróżnia
Mobilne struktury

Posiadam przenośne struktury zrobione z aluminium i odpowiednim atestem bezpieczeństwa. Składane ramy są niewielkie, lekkie, bardzo łatwe w obsłudze i samodzielnym montażu – są wspaniałym rozwiązaniem dla miejsc, gdzie montaż chust nie jest możliwy.

Mobilne struktury aerial yoga Paulina Srzednicka
Mobilne struktury Callibre Yoga